Zamieszczona: 20 listopada 2022
Mazowieckie

Specjalista ds. systemów automatyki

Twój pracodawca to szwajcarski producent i dostawca systemów automatyki i BMS z ponad 100-letnią tradycją. Dostarcza produkty, fachową wiedzę oraz rozwiązania w zakresie zarządzania budynkiem i automatyki pomieszczeń przez cały okres eksploatacji budynku.

Lokalizacja: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna wiedza w zakresie automatyki budynkowej (uruchamianie i serwisowanie)
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i stacji BMS
  • Doświadczenie w pracy z systemami wizualizacji i paneli HMI
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: 5000 zł – 8000 zł netto
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Twoje zadania:

  • Uruchomienie systemów automatyki budynkowej i BMS
  • Programowanie sterowników PLC
  • Prace programowe z systemami wizualizacji i panelami HMI
  • Integracje systemów (BACnet, MBus, ModBus, DLMS, DALI, …)
  • Wykonywanie prac modernizacyjnych: usprawnianie systemów, migracje systemów ze starszego na nowsze