Zamieszczona: 2 stycznia 2023
Warmińsko-mazurskie

Specjalista/ka ds. Personalnych

Międzynarodowej firmy, będącej modowym pionierem w świecie e-commerce.

Nasze oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze kadrowo-płacowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz Google Sheets
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość w realizacji zadań, samodzielność, dokładność, komunikatywność

Nasza propozycja:

  • samodzielne stanowisko oraz realny wpływ na działalność organizacji
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego oraz udział w szkoleniach
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za poprawne i terminowe realizowanie procesów kadrowo-płacowych
  • koordynowanie procesów HR związanych z „cyklem życia” pracownika oraz obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad ewidencją czasu pracy, terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami
  • przygotowywanie danych oraz weryfikacja poprawności listy płac we współpracy z firmą zewnętrzną
  • obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych
  • budowanie dobrych relacji z managerami i wspieranie w sprawach personalnych dotyczących ich działu
  • działania w kierunku dostarczania, utrzymywania i ulepszania usług HR, procedur i procesów w celu zwiększania satysfakcji pracowników