Zamieszczona: 18 lutego 2021
Tychy

Specjalista Planowania Jakości

Międzynarodowa grupa z branży automotive produkująca systemy zamykania poszukuje nowych osób do zespołu jakości. Firma jest obecna w 14 krajach na trzech kontynentach i zatrudnia blisko 8 tys. pracowników.

Zakres obowiązków

  • Rozwój produktu i wdrażanie nowych projektów od strony jakościowej,
  • Udział w procesie APQP, przygotowanie PPAP i zatwierdzenie u klienta,
  • Zarządzanie zespołem przygotowującym PFMEA/CP,
  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi i klientem w zakresie zatwierdzenia nowych i modyfikowanych produktów,

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych takich jak: PPAP, APQP, MSA, SPC, FMEA, 8D,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy,