Zamieszczona: 4 listopada 2022
Pomorskie

Starszy Automatyk

Rekrutujemy dla firmy produkcyjnej w branży farmaceutycznej.

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie min. średnie techniczne: preferowane kierunki: automatyka, elektronika
• min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z eksploatacją systemów automatyki przemysłowej
• znajomość elementów automatyki stosowanych w urządzeniach
• znajomość środowisk programowych i systemów informatycznych
• uprawnienia eksploatacyjne do 1 kV
• dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole oraz kreatywne myślenie

Nasza propozycja:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
• prywatna opieka medyczna
• ubezpieczenie na życie
• karta sportowa MultiSport
• program emerytalny
• szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

Twoje zadania:

• utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych
• samodzielne usuwanie awarii i usterek oraz dokonywanie specjalistycznych regulacji układów sterujących i kontrolnych
• lokalizowanie skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej we współpracy z serwisami zewnętrznymi (w kraju i za granicą)
• wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno-remontowymi
• uczestniczenie w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego oraz uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń (m.in. kwalifikacje instalacyjne i operacyjne)
• rejestrowanie wykonania planowanych przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS oraz w dziennikach urządzeń
• prowadzenie dokumentacji GMP