Zamieszczona: 10 września 2020
Łódź

Technik Monter – Klimatyzacji i Chłodnictwa

Kilka słów o firmie

Twój pracodawca.

Firma, która stawia na jakość w projektach, które realizuj. Specjalizują się w branży klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, dostarczają usługi montażu oraz serwisu na terenie całej Polski. Obecnie zatrudniają ponad 30 osób i cały czas zapatrują się na powiększanie swojego zespołu. Realizują małe, jak i duże projekty przemysłowe, zapewniają swoim pracownikom świetnie przygotowane zaplecze narzędziowe oraz flotowe, ponieważ zdają sobie sprawę, że fachowcy potrzebują fachowego sprzętu do pracy.

Zakres obowiązków

·         Wykonywanie montażu urządzeń klimatyzowanych (w tym VRF) i chłodniczych,

·         Wstępna diagnoza  usterek uruchomieniowych,

·         Prowadzenie prac u klientów – rozdzielanie zadań innym technikom – nadzór od strony jakości i terminów realizacji,

·         Wypełnienie zleceń montażu i wewnętrznej  dokumentacji.

Wymagania

·         Gotowości do pracy w delegacjach,

·         Doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Doświadczenie w spawaniu ciągów chłodniczych,

·         Wiedza techniczna z zakresu układów chłodniczych,

·         Uprawnienia SEP do 1 kV oraz certyfikat F-Gaz (jeżeli nie posiadasz, to wyrobimy Ci),

·         Jeżeli miałeś doświadczenie z czynnikami CO2.

Oferujemy

·         Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premia za terminową i jakościową realizacje projektów,

·         Rozwój oraz możliwość awansu – firma cały czas się rozrasta, dzięki czemu tworzą się nowe obszary, gdzie mogą przydać się Twoje kompetencje. Zapewnią Ci szkolenia techniczne oraz szkolenia z innych obszarów,

·         Narzędzia pracy, które są z najwyższej półki i zawsze są dostępne dla Ciebie,

·         Zgrany zespół, który pracuje ze sobą od dłuższego czasu i stara się utrzymać dobrą atmosferę między sobą.