Zamieszczona: 10 stycznia 2023
Łódzkie

Technik Procesu

Klient, który jest wiodącym światowym producentem innowacyjnych produktów i rozwiązań w zakresie opakowań do żywności. W związku z rozwojem i budową nowej komórki produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technik Procesu.

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa wiedza związana z mechaniką, elektryką, pneumatyką oraz automatyką
  • wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechanika)
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1kV lub chęć zdobycia uprawnień po rozpoczęciu pracy w firmie
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym – czterobrygadowym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • znajomość obsługi i programowania robotów przemysłowych oraz sterowników PLC, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, a także doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Nasza propozycja:

  • stabilna praca w organizacji stawiającej na rozwój i wdrażanie nowych technologii
  • udział w ciekawym, pełnym wyzwań międzynarodowym projekcie
  • duża samodzielność i świadomość realnego udziału w rozwoju nowego obszaru produkcyjnego
  • ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie do karty MultiSport
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy

Twoje zadania:

  • utrzymywanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • prowadzenie szkoleń z podstawowej obsługi linii
  • ustawianie odpowiednich parametrów procesu (formowania, wykrawania, laminowania oraz ruchów robotów) i przygotowywanie stanowisk do pracy
  • diagnozowanie przyczyn usterek, ich usuwanie oraz podejmowanie działań zapobiegawczych
  • analizowanie odrzuconych przez linię wyrobów niezgodnych oraz weryfikowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów
  • utrzymywanie maszyn, urządzeń oraz narzędzi w ustalonym porządku zgodnie z TPM
  • uczestnictwo w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych i nowych procesów technologicznych
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • udział w projektach optymalizacyjnych