Zamieszczona: 1 lutego 2021
Lipniki Stare

Technolog drewna

Praca stała | 7 000-10 000

Kilka słów o firmie

Lokalizacja: Lipniki Stare

Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w produkcji mebli z drewna litego oraz karniszy drewnianych. Dostarczają swoje produkty min. do IKEA, Castorama, Praktiker, Leroy Merlin. Niedawno udało im się wybudować i otworzyć nowoczesny obiekt w Pułtusku, gdzie opierają produkcję o nowoczesne maszyny i technologię, jak i wykwalifikowany zespół.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych produktów ,
  • Przygotowywanie wzorców, serii 0, nadzór nad pierwszymi partiami produkcyjnymi,
  • Kontakt z klientem – firma współpracuje z największymi markami na rynku, będziemy również wizytować u klienta podczas uruchomień nowych produktów,
  • Praca z dokumentacją techniczną oraz obsługa SolidWorks

Wymagania

  • Doświadczenie w branży meblarskiej, jako Technolog odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, kontakcie z klientem,
  • Praktyczna znajomość Solid Works;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – technologia drewna;
  • Język angielski poziom komunikatywny,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe 7 000-10 000 + premia do 30% miesięcznie,
  • Indywidualny plan szkoleniowy, dofinasowanie do nauki języków obcych,