Zamieszczona: 19 stycznia 2021
Kunów

Technolog produkcji żywności

To polska firma, lider w branży produkcji słonych oraz słodkich przekąsek.

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac związanych z wdrażaniem nowych produktów,
  • Przygotowywać receptury,
  • Prowadzenie procesów technologicznych,
  • Przygotowywanie procesów i parametrów technologicznych dla nowych oraz istniejących produktów,
  • Przygotowywanie testów technologicznych,
  • Nadzorować poprawność i aktualizację bazy danych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magisterskie) o profilu: technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie jakością, towaroznawstwo lub pokrewne,
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkującej żywność,
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2
  • Wiedzę z zakresu prawa żywnościowego,
  • Inicjatywę i kreatywność w działaniu.

Oferujemy

  • Regularne szkolenia i kursy językowe,
  • Możliwość awansu,
  • Elastyczne godziny pracy – zadaniowy system pracy,
  • Wsparcie zgranego zespołu,
  • Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę,
  • Atrakcyjna płaca podstawowa,
  • Wysoka premia miesięczna.
  • Ubezpieczenie,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,