Zamieszczona: 4 kwietnia 2022
Podlaskie

Technolog Produkcji

Praca stała | 7 000 - 10 000

Naszym klientem jest firma z Łomży, która podbija swoimi produktami rynek polski oraz zagraniczny. Produkują tablice manipulacyjne, są to produkty wspierające rozwój dzieci w ich najmłodszych latach. Związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Technologa Produkcji.

Lokalizacja: Łomża

Kogo szukamy?

  • Doświadczonego technologa, który posiada min. 3 letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym (dużym plusem będzie doświadczenie z drewnem),
  • Osoby, która zajmowała się wdrażaniem nowych produktów do produkcji, układania pod nie procesów produkcyjnych,
  • Kandydata(kę), który pracował(a) z systemami ERP na produkcji,

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy – Twoje zadanie i opinia będą kluczowe w wielu aspektach dalszego funkcjonowania firmy,
  • Realne wsparcie przełożonego, z którym będziesz blisko współpracował. Z jego strony możesz liczyć na wsparcie w Twoim rozwoju po przez inwestowanie w Twój potencjał,
  • Wynagrodzenie podstawowe do 10 000 zł brutto

 Twoje obowiązki:

  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych produktów m.in. wybór rozwiązań technologicznych, wybór materiałów, współpraca z podwykonawcami lub dostawcami zewnętrznymi, opracowywanie procesu produkcyjnego, współpraca z działem produkcji, projektantami
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych,
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie nowych inwestycji w park maszynowy,
  • Współpraca z kierownikiem produkcji, produkcją, działem wprowadzania nowych produktów, magazynem