Zamieszczona: 31 sierpnia 2020
Tomaszów Mazowiecki

Ustawiacz form wtryskowych

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w produkcji podzespołów z tworzywa sztucznego dla branży automotive.

Zakres obowiązków

•   Nadzorowanie, ustawianie wtryskarek,

•   Montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych,

•   Szkolenie Operatorów w zakresie obsługi wtryskarek,

•   Prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej,

•   Optymalizacja procesów wtryskowych.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobny stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Dobra znajomość technologii procesu wtrysku,
  • Znajomość obsługi i budowy form wtryskowych,
  • Umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej,

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży automotive oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę na 1 lub 2 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Rekrutację prowadzimy telefonicznie i online.