EN Zrekrutujemy Twojego Pracownika

Kim jesteśmy?

Sprawnie przeprowadzamy rekrutacje dla pracodawców, którzy poszukują pracowników na różne stanowiska – zarówno tymczasowe, jak i kierowników, menadżerów lub specjalistów. Znajdujemy i rekomendujemy kandydatów najlepszych na wskazane miejsca pracy.

Know-how jest naszą mocną stroną. Zespół HSS tworzą rekruterzy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Są profesjonalni, zaangażowani i otwarci, dzięki czemu doskonale orientują się w dynamicznych zmianach i tendencjach kształtujących nowoczesny rynek pracy.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami, m.in. z branży elektronicznej, logistycznej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz chemicznej. Działamy na terenie całej Polski. Naszymi partnerami są również firmy z największych rynków Europy, a także z USA, Chin czy Australii.

Wypracowaliśmy procesy rekrutacyjne efektywne z punktu widzenia pracodawców oraz przejrzyste i przyjazne dla kandydatów. Z powodzeniem łączymy wysokie kompetencje interpersonalne z metodycznym podejściem i zaawansowanymi narzędziami.

Historia

Wywodzimy się bezpośrednio z Fenix Poland, agencji pracy z mocną pozycją na rynku, działającej już od 2012 roku w wielu rejonach Polski. Dzięki efektywnym rozwiązaniom Fenix Poland zyskał renomę i zaufanie klientów z różnych branż. Dziś, jako firma Doradztwa Personalnego, specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.

HSS Work został utworzony w wyniku rozwoju Fenix Poland, na bazie jej doświadczeń i sprawdzonego know-how. Nowa spółka powstała po to, by zapewnić klientom jeszcze lepszą jakość zarówno w rekrutacjach tymczasowych, jak również stałych. Jesteśmy przekonani, że specjalizacja pozwala efektywniej wykorzystać kompetencje naszego zespołu. Zgodnie z kulturą organizacyjną HSS Work, jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Jak działamy?

Jesteśmy partnerem w rekrutacji

Partnerstwo rozumiemy jako przeprowadzenie procesu rekrutacji w sposób, który docenią zarówno pracodawcy, jak i kandydaci.

Jesteśmy łącznikiem między pracownikami a firmami. Rozumiemy potrzeby tych dwóch zupełnie odmiennych grup i umiejętnie je łączymy.

Dzięki temu z procesu rekrutacji zadowolona jest każda ze stron.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Fundamentem indywidualnego podejścia jest zrozumienie charakteru projektu. Pozwala dobrać optymalne narzędzia rekrutacyjne i konsekwentnie zrealizować cele stawiane przez Klienta.

Doświadczenie przekonuje nas, że w czasach, kiedy pozyskanie pracownika staje się coraz trudniejsze, szansę na skuteczną realizację projektu rekrutacyjnego daje tylko wykorzystanie rozwiązań dedykowanych.

Dostarczamy to, do czego się zobowiążemy

Czas wykorzystujemy efektywnie i ze świadomością celu. Wieloletnie doświadczenie przekonuje nas, że najlepsze rezultaty przynosi połączenie profesjonalizmu i indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do oczekiwań pracodawców oraz kandydatów. Działamy odpowiedzialnie i konstruktywnie. Wszystko to sprawia, że skutecznie i szybko realizujemy cele rekrutacyjne wyznaczone przez klientów.

10

oddziałów w Polsce

>300

klientów

4,85 dni

tyle potrzebujemy, żeby dostarczyć Ci pierwszych Kandydatów

130 mln zł

obroty roczne grupy