Zrekrutujemy Twojego Pracownika

Kim jesteśmy?

Skutecznie prowadzimy procesy rekrutacyjne, przedstawiając kandydatów, którzy bezpośrednio wesprą Twój zespół. Znajdujemy i rekomendujemy najlepszych kandydatów. Niezależnie, czy potrzebujesz kierownika, menedżera, specjalisty, czy pracownika produkcji, zostaw to nam.

Naszą mocną stroną jest know-how. Jesteśmy w branży od 10 lat. Zespół HSS tworzą osoby, pełne pasji, specjaliści w swojej dziedzinie. Rozumiemy zmiany zachodzące na rynku pracy. Dostosowujemy do nich procesy rekrutacyjne.

Nasze portfolio liczy ponad 180 zadowolonych Klientów. Działamy na terenie całej Polski, a także współpracujemy z naszymi partnerami w Europie.

Efektywne procesy rekrutacyjne odpowiadają pracodawcom, z kolei kandydaci wskazują na przejrzyste i przyjazne zasady współpracy. Łączymy wysokie kompetencje interpersonalne z metodycznym podejściem i zaawansowanymi narzędziami:

  • Testy kompetencyjne
  • Technical Interview
  • Pogłębione wywiady
  • Testy psychometryczne
  • LinkedIn Professional

Historia

Wywodzimy się z Fenix Poland. Agencji pracy z mocną pozycją na rynku, budowaną od 2012 roku w wielu rejonach Polski. Dziś, jako firma doradztwa personalnego, specjalizujemy się w realizacji projektów z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.

HSS Work został utworzony w wyniku naturalnego rozwoju Fenix Poland. Bazując na doświadczeniu i sprawdzonym know-how, skutecznie rekrutujemy Kandydatów. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość I potwierdzi to każda osoba pracująca w HSS Work.

Jak działamy?

Jesteśmy partnerem w rekrutacji

Rozumiemy potrzeby pracowników i pracodawców, i umiejętnie je ze sobą łączymy. Dzięki temu Ty dostajesz odpowiednią osobę na określone stanowisko, zaś Kandydat od początku docenia przejrzysty proces rekrutacji.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Fundamentem naszych działań jest zrozumienie charakteru Twojego projektu. Dzięki temu od początku dobieramy optymalne narzędzia rekrutacyjne i konsekwentnie realizujemy stawiane nam cele.

Z doświadczenia wiemy, że skuteczną szansę na przeprowadzenie dobrej rekrutacji daje tylko wykorzystanie dedykowanych rozwiązań.

Zrekrutujemy Twojego Pracownika.

Mamy świadomość, że czas to Twój pieniądz. Dlatego czasem zarządzamy efektywnie i osiągamy zamierzone rezultaty. Indywidualne podejście, profesjonalna obsługa i konstruktywne działanie to podstawa we współpracy z HSS Work. Przekonaj się.

10

oddziałów w Polsce

>300

Klientów

4,85 dni

tyle potrzebujemy, żeby dostarczyć Ci pierwszych Kandydatów

130 mln zł

obroty roczne grupy