Zamieszczona: 8 kwietnia 2021
Konstantynów Łódzki

Kontroler projektów

Nasz klient to prężnie rozwijająca się firma na rynku kompleksowych usług. Wdraża rozwiązania dla handlu detalicznego, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania dla sklepów firmowych.

Zakres obowiązków

  • Analiza i kontrola projektów produkcyjnych od strony finansowej, prawidłowości rozpisywania kosztów na poszczególne projekty produkcyjne wraz z kontrolą realizacji budżetu (kalkulacji),
  • Koordynacja przebiegu procesów rozliczeniowych w organizacji, wyjaśnianie niezgodności,
  • Analiza dochodowości danego projektu i danego klienta,
  • Kontrola przepływów finansowych na projekcie (w tym monitorowanie należności i zobowiązań),
  • Bieżąca komunikacja i koordynacja działań z innymi działami firmy,
  • Sporządzanie raportów dotyczących projektów dla Grupy,
  • Współpraca w zakresie kalkulacji procesów produkcyjnych, przygotowywanie stawek na poszczególne operacje produkcyjne,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Doświadczenie w zakresie controllingu min. 1 rok,
  • Biegła umiejętność pracy w systemach ERP (mile widziana znajomość Exact),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Mile widziana praktyczna znajomość optymalizacji procesów biznesowych w systemie ERP,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ZFŚS,

  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,