Zamieszczona: 1 grudnia 2022
Łódzkie

Koordynator ds. Finansów

Klient, który jest wiodącym światowym producentem innowacyjnych produktów i rozwiązań w zakresie opakowań do żywności. W związku z rozwojem i budową nowej komórki produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Koordynatora ds. Finansów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej lub w biurze rachunkowym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację mailową i telefoniczną,
  • wiedza z obszaru finansów, księgowości oraz rachunkowości,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, chęć nauki i ciągłego doskonalenia.

Nasza propozycja:

  • stabilne zatrudnienie w organizacji stawiającej na rozwój i wdrażanie nowych technologii,
  • samodzielne stanowisko i jasny zakres odpowiedzialności,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do karty MultiSport.

Twoje zadania:

  • obsługa procesów controllingowych w odniesieniu do całej organizacji,
  • odpowiedzialność za proces księgowego zamknięcia miesiąca, kwartału, roku,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych,
  • zapewnienie poprawnego wystawiania faktur i ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych,
  • analizowanie należności, zobowiązań, płatności,
  • raportowanie wyników i interpretacja odchyleń w odniesieniu do budżetu,
  • przygotowywanie prognoz krótkoterminowych i uczestnictwo w procesie budżetowania,
  • przygotowywanie i dostarczanie zarządowi bieżących informacji finansowych.