Zamieszczona: 11 marca 2021
Konstantynów Łódzki

Koordynator Produkcji

Firma, która tworzy dla klientów branży Retail niesamowite doświadczenia, po przez które zamieniają ich w stałych klientów. Współpracują z takimi markami jak Huawei, Sky, HP, Yamaha dla których stworzyli wyjątkowe materiały POS. Dostarczają kompleksowe usługi zaczynające się od stworzenia koncepcji, projektowania, produkcji oraz logistyki. Wartościami ich firmy jest: zaangażowanie, pasja oraz innowacja. Trafisz do dynamicznego środowiska, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nie jest taki sam, jak poprzedni. Każdy projekt przy którym będziesz pracował będzie unikalny, dzięki czemu dostarczy Ci nowe doświadczenia zawodowe.

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektu w procesie produkcji – Twoja praca z projektem zaczyna się, kiedy projekt zostanie zaakceptowany przez klienta. Odpowiadasz za sprawne przeprowadzenie produktu przez proces produkcyjny – planujesz pracę, ustalasz harmonogramy, odpowiadasz za dostęp do materiałów produkcyjnych (tworzysz BOL/BON), czuwasz nad założonym budżetem,
  • Współpraca z logistyką, produkcją, magazynem oraz zakupami – są to działy, z którymi będziesz kooperował przez cykl prowadzenia projektu,
  • Raportowanie statusu projektu – jesteś w stałym kontakcie z Project Managerem oraz pozostałymi działami, wymiana informacji odbywa się podczas spotkań oraz systemów informatycznych,
  • Nadzór nad jakościowo poprawnie wykonanym projektem – każdy projekt powinien spełniać określone standardy oraz oczekiwania klienta. W Twoim obowiązku leży odpowiedzialność za ten obszar,

Wymagania

  • Jeżeli nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, to nie szkodzi. Oczekujemy, wtedy od Ciebie wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenie zawodowe, które według nas będzie adekwatne do tego stanowiska to praca przy w firmie produkcyjnej, gdzie byłeś/aś odpowiedzialny/a za organizowanie procesów produkcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – będziesz współpracował z kolegami z Anglii, Holandii, USA,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu MS Office, na plus będzie jeżeli pracowałeś/aś z systemem ERP,
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Praca I zmianowa (start między 7 a 10),
  • 3 miesięczny okres wdrożeniowy, gdzie zostaniesz przygotowany do wykonywania swojej pracy,
  • Prywatna opieka medyczna, dodatkowe szkolenia z języka obcego,