Zamieszczona: 10 kwietnia 2020
Łódź-Widzew

KSIĘGOWY/A

Praca tymczasowa |

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji księgowej dokumentów
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie amortyzacji
  • Obsługa systemów płatniczych
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania

  • Znajomości Comarch Optima XL
  • Znajomości języka angielskiego (B1)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisko oraz wykształcenie kierunkowe
  • Gotowości do nauki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:  iza.milka@hsswork.pl

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”