Zamieszczona: 16 stycznia 2023
Małopolskie

Młodszy/a Księgowy/a

Nasz Klient to globalny dostawca modułów mechatronicznych i przełączników w przemyśle motoryzacyjnym.

Nasze oczekiwania:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe – magister ekonomii/finansów lub pokrewny
  • znajomość pakietu MS Office(Excel, Word, Outlook)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, dokładność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy

Nasza propozycja:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwijania kompetencji
  • prywatna opieka medyczna (dla pracownika i członków rodziny)
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • punkty do wykorzystania na platformie MyBenefit
  • karta sportowa, treningi piłki nożnej i siatkówki
  • elastyczne godziny pracy i możliwość wykonywania obowiązków w systemie hybrydowym
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • imprezy integracyjne
  • możliwość uzyskania dofinansowania nauki języków obcych

Twoje zadania:

  • wykonywanie codziennych czynności księgowych w obszarach AP, AR i GL, w tym:
    – nadzór i przetwarzanie faktur zakupu materiałów
    – rozliczanie sprzedaży
    – przetwarzanie wpisów dziennika
    – rozliczanie kosztów podróży służbowych pracowników
    – monitorowanie terminów AR i AP
  • obsługa klientów i dostawców w celu efektywnego przetwarzania ich dokumentów
  • wykonywanie różnych analiz finansowych
  • pomoc w procedurze zamknięcia miesiąca
  • bycie kluczowym elementem w ramach kontroli wewnętrznej
  • współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi