Zamieszczona: 15 kwietnia 2020
Ozorków

OPERATOR MASZYN – SZLIFIERZ

Praca tymczasowa | 3300 - 3800

Zakres obowiązków

  • produkcja detali z miedzi (podzespoły do transformatorów, szyny prądowe  oraz przewody elektryczne)
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • szlifowanie i wymiarowanie produktów

Wymagania

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się suwmiarką
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian (06:00-14:00-22:00), od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie między 3300 zł a 3800 zł brutto
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju w jej strukturach

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”