Zamieszczona: 21 kwietnia 2020
KUTNO

Operator maszyny / Produkcja opakowań / Kutnowska strefa ekonomiczna

Praca tymczasowa | 2850 zł / 3400 zł

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta z branży produkcyjnej – zajmującego się produkcją opakowań do przemysłu spożywczego.

Zakres obowiązków

  • operowanie oraz nadzór nad linią produkcyjną ,
  • eliminowanie niezgodności oraz wadliwego towaru,
  • produkcja opakowań,
  • prace magazynowe
  • mile widziane doświadczenie jako operator maszyn (linii produkcyjnej )

Wymagania

  • książeczka sanepid
  • sprawność fizyczna,
  • dobry wzrok oraz słuch,
  • sumienność, cierpliwość
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę zmianową w systemie
  • 4 brygad , dwie zmiany (06-18) (18-06)

Oferujemy

  • pracę od zaraz ,
  • pracę na stale ,
  • opiekę osób szkolących przy wdrażaniu do obowiązków ,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • jasne zasady wynagradzania (podwyżki ) oraz stała premia za pracę w systemie zmianowym
  • szybkie zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”