Zamieszczona: 15 kwietnia 2020
Łódź Śródmieście, Plac Zwycięstwa

Pracownik produkcji/pomocniczy – Łódź Centrum (okolice Palmiarni)

Praca tymczasowa | 2600 zł - 3400 zł

Zakres obowiązków

– wsparcie przy produkcji drobnych elementów plastikowych
– obsługa wtryskarki
– odbiór detali z maszyny
– pakowanie w opakowania zbiorcze i układanie kartonów na palecie

Wymagania

– dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
– gotowość do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku

Oferujemy

– umowę zlecenie ze składkami ZUS
– atrakcyjny system premiowania
– pracę siedzącą lub stojącą (w zależności od obsługiwanej maszyny)
– stabilne zatrudnienie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez zakład

Rekrutację prowadzi HSS WORK (nr certyfikatu: 22915)

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK Sp. z o.o.”