Zamieszczona: 14 lipca 2020
Łódź Widzew

Pracownik transportu wewnętrznego, pracownik magazynowy

Praca tymczasowa | 3400 - 4600

Firma zajmująca się produkcją podzespołów do sprzętów gospodarstwa domowego oraz urządzeń medycznych, komponentów wykorzystywanych w branży samochodowej jak i podzespołów do urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, poszukuje obecnie osób na stanowisko pracownika transportu wewnętrznego.

Zakres obowiązków

Jakie czekają Cię wyzwania?
Twoim zadaniem będzie przygotowywanie dostaw oraz kontrola wysyłek towarów. Będziesz odpowiedzialny za dostarczenie komponentów z magazynu na dział produkcji. Ręczny rozładunek i załadunek towarów oraz za pomocą wózka widłowego, także należy do zadań pracownika magazynowego.

Wymagania

– Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym (UDT IIWJO lub IWJO)
– Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie, jako operator wózka widłowego
– Wykazujesz chęć do pracy w systemie zmianowym
– Wykazujesz się wysokim zaangażowaniem w realizacji zadań (lubisz, to co robisz)

Oferujemy

ZAPEWNIAMY:
– Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego
– Szkolenia wdrożeniowe
– Wynagrodzenie zasadnicze plus premie (jasne reguły premiowania)
– Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 514-150-556 oraz o przesłanie CV na adres mailowy ewa.popowicz@hsswork.pl

Zapraszamy również osobiście do biura oddziałowego HSS WORK
ul. Piotrkowska 270, III piętro, pokój 318.