Zamieszczona: 18 lutego 2021
Ozorków

Samodzielna/y księgowa/y

Naszym klientem jest firma produkcyjna specjalizująca się w wytwarzaniu przewodów, szyn elektrycznych, podzespołów z miedzi oraz komponentów do transformatorów.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzania księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami spółek prawa handlowego w Polsce,
  • Sporządzania (rocznych) sprawozdań finansowych i podatkowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczeń ZUS, VAT i itd.
  • Korespondencja z urzędem podatkowym, współpraca z bankiem i innymi instytucjami finansowymi,
  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi podmiotami, klientami, dostawcami, odbiorcami,
  • Nadzór nad bilansami, stanem dokumentacji księgowej , rozwojem systemu finansowego firmy oraz kontrolą kondycji finansowej,
  • Prowadzenie dokumentacji spółki w dwóch językach ( polski – niemiecki lub polski – angielski),
  • Współpraca z przełożonymi z obu filii Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej,
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości przemysłowej spółki,
  • Obsługa systemu ERP (najlepiej ProAlpha), znajomość programu Microsoft Office.

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Premie świąteczne,
  • “Wczasy pod gruszą”,
  • Pakiet Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,