Zamieszczona: 3 listopada 2022
Pomorskie

Specjalista ds. Automatyki

Rekrutujemy dla firmy produkcyjnej z branży farmaceutycznej.

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w pracy związanej z automatyką urządzeń przemysłowych
• wyższe kierunkowe – automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika, informatyka
• język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
• uprawnienia do programowania sterowników PLC (Siemens, AllanBardley) -diagnozowanie uszkodzeń, analiza programu, programowanie, wykonywanie kopii zapasowych
• uprawnienia SEP – eksploatacja do 1kV
• sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń, umiejętność czytania schematów elektrycznych, automatycznych i pneumatycznych

Nasza propozycja:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
• prywatna opieka medyczna
• ubezpieczenie na życie
• karta sportowa MultiSport
• program emerytalny
• szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

Twoje zadania:

• utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn produkcyjnych i urządzeń
• lokalizowanie i usuwanie awarii, usterek oraz dokonywanie napraw
• diagnozowanie usterek z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych do sterowników programowalnych takich jak np. Siemens,  AllanBardley, Omron, SCADA, PLC
• wykonywanie okresowej aktualizacji oprogramowania i archiwizowanie kopii zapasowych
• wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno – remontowymi
• prowadzenie gospodarki magazynowej z częściami zamiennymi
• współpraca z serwisami krajowymi i zagranicznymi
• udział w opiniowaniu dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) i inwestycyjnej
• uczestniczenie w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego oraz uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń (m.in. kwalifikacje instalacyjne i operacyjne)
• prowadzenie działalności sprawozdawczej z wykonywanych czynności (planowanie przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS oraz dziennikach urządzeń)