Zamieszczona: 22 lutego 2021
Przysucha

Specjalista ds. zakupów

Kilka słów o firmie

Lokalizacja: Przysucha (woj. Mazowieckie)

Kim jest Twój pracodawca?

Polska rodzinna firma, działająca na rynku od ponad 3 dekad, zajmująca się dostarczaniem odzieży ochronnej oraz środków bezpieczeństwa. Obecnie poszukują nowych pracownikami do działu zakupów.

Zakres obowiązków

Realizacja celów zakupowych zgodnie z określonym budżetem oraz oczekiwaniami jakościowymi – firma posiada swoją bazę dostawców, lecz będziesz odpowiadał/a za wyszukiwanie i rozwój nowych dostawców w razie potrzeby. Będziesz wspierała dział handlowy w przygotowaniu wycen i kalkulacji do przetargów. Będziesz monitorował/a bieżące stany magazynowe i wraz z poszczególnymi działami komunikowała się w celu poznania ich potrzeb materiałowych. Twoim celem będzie uzyskanie od dostawców, jak najkorzystniejszych cen poprzez proces negocjacji.

Wymagania

  • Świetnie, jeżeli masz już doświadczenie na podobnym stanowisku, lecz nie jest to koniczne,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej, komunikatywności, zorientowania na realizacje celów,
  • Dużym plusem będzie znajomość technik negocjacyjnych,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna,
  • Szkolenie oraz kursy stanowiskowe,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Praca w godzinach biurowych 8-16,