Zamieszczona: 15 grudnia 2022
Śląskie

Technik Utrzymania Ruchu

Firma, w której przyjdzie Ci pracować jest liderem na Polskim rynku w produkcji farb proszkowych. Na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu będziesz odpowiedzialny za utrzymanie działań maszyn i przebiegu produkcji, gdzie będziesz mógł wykazać się swoją wiedzą z zakresu automatyki i elektryki.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość automatyki i pneumatyki przemysłowej
  • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności: mechanik, automatyk, elektronik, elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Uprawnienia elektryczne – SEP do 1kV
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Wynagrodzenie zasadnicze do 6500 zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowy (premia frekwencyjna, dofinansowanie do urlopu, premia świąteczna)
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Praca z nowoczesnymi maszynami
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne

Twoje zadania:

  • Bieżące i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Przeglądy, prace konserwacyjne urządzeń
  • Diagnostyka układów automatyki i pneumatyki
  • Wszelkiego rodzaju działania usprawniające
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
  • Zamawianie części zamiennych
  • Wykonywanie innych czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i posiadanymi kwalifikacjami i umiejętnościami