Zamieszczona: 28 października 2022
Łódzkie

Tester Automatyzujący

Niemiecki bank, który ma swój oddział w Polsce w Łodzi, zajmuje się rozwojem nowych aplikacji bankowych i poszukuje testerów automatyzujących. Prowadzimy rekrutację testerów do dwóch zespołów zajmujących się rozwojem platformy bankowej, które do tej pory nie korzystały.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – w roli testera automatyzującego,
  • Znajomość narzędzi do przeprowadzania testów np. selenium czy octaine
  • Podstawowa znajomość jednego z obiektowych języków programowania,
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji testowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (jest używany do komunikacji z oddziałem w Niemczech)

Mile widziana:

  • Doświadczenie z platformą HDP lub CDP

Nasza propozycja:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 26 dni urlopu na start, za każdy przepracowany rok, dostajemy dodatkowy dzień,
  • Możliwość podjęcia współpracy w międzynarodowym zespole przy dużym innowacyjnym projekcie w sektora bankowego,
  • Karta Multisport, opieka medyczna Enelmed, dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej w zależności od zespołu.

Twoje zadania:

Szukamy testerów do dwóch zespołów. W obu dwóch zespołach nie było wcześniej roli testera, ponieważ zadania te były wykonywane przez zespół deweloperów. Są scenariusze testowe, lecz po Twojej stronie będzie ustalenie, czy są one poprawne, i czy trzeba podejść inaczej do wykonywania tych zadań. W skrócie na tym stanowisku będziesz miał wolną rękę od managera, aby ułożyć środowisko testowe, które według Ciebie będzie optymalne.

W pierwszym teamie tester będzie odpowiedzialny za testy na dwóch platformach Hadoop i Cloudera – zespół związany z Big Date. Na dzień dzisiejszy firma jest w trakcie zmiany z HDP na CDP.

W drugim teamie tester będzie zajmował pracował  przy aplikacji webowej z obszaru rynków finansowych. Jej stack to: Python , GCP, serverlees (wszystko na gogle functions), Postgresql. Zespół korzystał z Octain do przeprowadzania testów. Po ułożeniu testów przy tej aplikacji, zajmiesz się pracą nad pozostałymi – mają podobny stack, z tym że zamiast clouda są oparte o Kubernetes oraz Dockera.